Sportsko društvo Pobjednik Brčko

  • Naslovna
  • Rezultati
  • Izvještaj sa održanog polaganja za veća kyu zvanja - 2 februara 2020 godine

Izvještaj sa održanog polaganja za veća kyu zvanja - 2 februara 2020 godine

Dana 02.02.2020 godine u sali JU Peta osnovna škola Centralna Brčko,sportsko društvo Pobjednik Brčko organizovao je polaganje za svoje članove.

Polaganju je pristupilo 82 kandidata,i svi su uspješno položili za veća kyu zvanja/pojas.Ispitnu komisiju  sačinjavali su predsjednik komisije Dragiša Jovanović maistor karatea 6 DAN i licencirani ispitivač ispred karate saveza RS,član komisije Mehmedalija Brkić maistor karatea 5 DAN licencirani ispitivač ispred karate saveza RS i Amna Šehić maistor karatea 1 DAN.

Za 9 kyu ( bjelo-žuti) položili su:

Antić Gabrijela, Marić Miriam,Zahirović Azur ,Šabanović Emelah,Grabež Mirko,Bečirević Muhamed,Dedić Aldin,Lević Tarik,Zahirović Samed,Kurtalić Harun,Žižić Mela,Šišić Medina,Joha Armela,Osmanović Đulijano,Muratović Suad,Jusić Vedad,Joha Edna,Kantić Armela,Sefer Eldin,Salatović Ana,Joha Sabina,Raketa Milan,Serdarević Dalia,Mujanović Muhamed,Aljić Daris,Radovanović Viktor,Hodžić Ajdin,Osmanović Đulijeta,Kurtalić Maid,Muratović Irma,Ferhatović Đuro,Ikić Marina,Hadžić Nejla,Trašić Isamil,Antić Antonio,Hodžić Daris,Grgić Mijo,Josić Petra,Andrić Tomislav,Lovrić Helena,Pejić,Mihael,Pejić Ivan,Pranjić Marko,Pranjić Magdalena,Hercegovac Elma,Pranjić Delfa i Tadić Petar.

Za 8 kyu ( žuti pojas ) položili su:

Ranisavić Filip,Zukić Aldin,Čandić Kemal,Nikolić Marcel,Jovanović David,Čandić Sulejman,Ibrišimović Emrah,Čandić Mersed,IbrišimovićEman,Perišić Marija,Breščaković Katijan i Perišić Ivan.

Za 7 Kyu ( oranz pojas ) položili su:

Čačković Latifa,Hasanbašić Esma,Hasikić Lejla,Trakošević Anisa,Cvolić Adna,Šečić Daut,Ranisavić Elena,Hasikić Hasan,Đorđević David,Hasikić Asima,Trakošević Anis,Savić Stanko,Kapković Jusuf,Rodić Petra i Čačković Benjamin.

Za 6 kyu ( crveni pojas ) položili su:

Nanić Emina, Čačković Saliha i Hasnabašić Emina.

Za 5 kyu ( zeleni pojas ) položili su:

Šehić Nadija i Kuč Ajdin.

Za 4 kyu ( plavi pojas ) položila je Matijević Kristina.

Za 3 kyu ( ljubičasti pojas ) položio je Pisarić Boris.

Za 2 kyu ( smeđi pojas ) položio je Osmanolaj Arsim.

Komisija je ocjenila šest najboljih članova sportskog društva Pobjednik Brčko,a to su Antić Gabrijela, Čačković Latifa, Hasikić Lejla,Kuč Ajdin,Kurtalić Maid i Raketa Milan.Ovi članovi bit će nagrađeni besplatnim odlaskom na takmičenje.

Uprava sportskog društva Pobjednik Brčko distrikt BiH,čestita svim kandidatima koji su uspješno savladali i položili za veća kyu zvanja/pojas.

 

E-mail